Viskas apie saulę ir soliariumus

Įdegis namuose karantino metu !


Natūralaus įdegio namuose būdas karantino metu per 7 dienas.

Kai pirmieji pavasario saulės ženklai vilioja mus už lango ir fizinis judėjimas gryname ore yra ribotas, galime pagalvoti apie įdegį namuose.

Norint gauti gražų natūralų įdegį, pagerinti nuotaiką, aprūpinti organizmą milžiniška vitamino D dalimi, pagerinti imunitetą ir įkrauti baterijas po žiemos, reikia tik kelių dienų.

Kaip tai padaryti? Namų deginimasis žingsnis po žingsnio.

1. Pirmas žingsnis – PEELING (kūno šveitimo procedūra)

Nušveiskite visą kūną. Dėl šios procedūros jūsų įdegis išliks ilgesnis.

2. Antras žingsnis – Plaukų šalinimas.

Lygi oda geriau sugers saulės spindulius, jų dėka norimą efektą pasieksime greičiau, o įdegis bus tolygus ir ilgalaikis. Plaukus šalinti geriau su skustuvu nei su vašku. Oda po žiemos susilpnėja, o saulės poveikis iškart po vaško gali ją dar sudirginti.

3. Trečias žingsnis – tepkite aliejų.

Namų įdegiui ankstyvą pavasarį puikiai tiks sausas įdegio aliejus, kuris natūraliai paryškins ir pagreitins įdegį. Svarbiausia sausų aliejų savybė yra labai greitas įsisavinimas, kuris puikiai tiks jūsų namams – ir to dėka išvengsime nešvarumų.

Aliejų tepkite dalimis. Mes pradedame nuo viršutinės kūno dalies, palaipsniui judame žemyn. Galiausiai įmasažuokite jį į rankas ir nušluostykite vidinę jų dalį popieriniu rankšluosčiu. Po šio gydymo mūsų oda bus visiškai pasirengusi pasisveikinti su saule.

4. Ketvirtas žingsnis – Deginimasis.

Šiuo metu saulė yra stipriausia. Nors lauko oro temperatūra nėra aukšta, veikiamas kūnas iš karto sušils.

Nepaisant to, ar mes deginsimės balkone, sode ar atidarę langą, atminkite, kad pirmoji sesija neturėtų trukti ilgiau nei 20 minučių.

Mes galime tai šiek tiek pratęsti kiekvieną dieną.

Tai puiki proga atsipalaiduoti: pasimėgauti kava, mėgautis meditacija, susikoncentruoti į teigiamas mintis mėgstama muzika. Taip pat verta pagalvoti apie bendrą saulės vonių kaitinimąsi su namų ūkio darbais.

5. Penktas žingsnis – daug vandens!

Visi apie tai žino, tačiau verta atsiminti, kad būtinas geras drėkinimas po kiekvienos saulės sesijos.

6. Šeštas žingsnis – drėkinkite odą – vakare.

Neplaukite aliejaus iki vakaro. Leiskite jam veikti. Dar geriau,juk taip maloniai kvepia. Tik po vakarinės vonios ar dušo turėtume tepti drėkinamąjį losjoną. Tokioje kosmetikoje gali būti alavijo ar hialurono rūgšties. Alavijas taip pat sušvelnins bet kokį sudirginimą.

Ką verta žinoti?

Mes išbandėme sausą GUINOT kosmetikos aliejų „Age Sun SPF50 Anti-Age Body Dry Oil 150 ml.“. Jis suteikia natūralų įdegį ir maloniai kvepia. Vieno 150 ml buteliuko pakanka mažiausiai 20 seansų. Mes rekomenduojame šį produktą su visa atsakomybe. Vitaminas D palaiko mūsų imuninę sistemą, kuri dabartiniu laikotarpiu gali būti tikrai svarbi. Mūsų kūnas su maisto papildais ir tinkama mityba gali patenkinti tik 20% vitamino D poreikio. Net 80% jo gaunama iš saulės! Degindamiesi nepamirškite naudoti akinių nuo saulės su UV filtru. Atsižvelgiant į odos tipą ir galimybę gaminti pigmentą, pirmasis kasdienio įdegio poveikis turėtų pasirodyti po kelių dienų.

http://shop.elitsun.lt/catalog-show_item/?item_id=11208